OYUN KURALLARI


Madde I: Düzenleme

38.112 Avro sermayeye sahip, 14 Place Marie-Jeanne Bassot 92300 Levallois Perret adresinde bulunan ve Ticaret ve Şirketler Sicil Dairesine 432033181 sicil numarası ile tescil olunan Toluna SAS, herhangi bir satın alma işlemi gerektirmeyen ücretsiz bir yarışma düzenlemektedir. Samsung Galaxy S3  (650€) ödüllü çekiliş 1Temmuz 2012 tarihi ile 31 Haziran 2012 tarihi arasında gerçekleşecek.

Bu Çekiliş'e  18 yaş ve üzerinde olanlar ve , belirtilen ülkelerden birinde yaşayanlar katılabilecek:Fransa, İngiltere, Almanya, İspanya, İtalya, Rusya, Hindistan, Brezilya, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Şili, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya,  İrlanda, Hollanda, Norveç, Peru, Polonya, Portekiz, Meksika, Güney Afrika, İsviçre, İsveç, Türkiye, Yeni Zelanda, Amerika Birleşik Devletleri
Çalışanlar ve  firma temsilcileri,müşteri, alt müteahhitler ve ortakları,  aile üyeleri ve ebeveyinleri veya doğrudan veya dolaylı ortakları hariç.

Madde II: Katılım

Katılmak için, üyeler bir bilete sahip olmalıdır:

  • Üye, 1000 puan karşılığında bir Ödüllü Çekiliş bileti alabilir (alınacak bilet sayısına ilişkin herhangi bir sınırlama yoktur)

Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcıların profil resimleri olması ve en az 3 ay içinde görüş ve yarışma girişimlerine katılmış olmaları gerekiyor.

Madde III: Kazananların ilan ve tahsis edilmesi

Bu Çekiliş'te 4 tane Toluna üyesi  Samsung Galaxy S3'yi kazanacak: 3 katılımcı rastgele bir şekilde belirlenicek ,4.cü kişi ise en çok bilet ile çekilişe katılan kişi olucak.

Ayrıca yeterli sayıda kazanan olmasını sağlamak için, 10 yedek talihli seçilecektir. Toluna kazananlarla irtibat kuracak, kazananlara ödüllerini almak için iki hafta süre tanınacaktır.

Kazananların ödüllerini doğrulamak için 9 Ağustos 2012 ve 23 Ağustos 2012 tarihleri arasında e-mail veya telefon ile kendileriyle iletişime geçilecektir.

Madde IV : Telif Hakkının Tescili

Kurallar, Maître Franck CHERKI, Huissier de Justice 119, avenue de Flandre, 75019 PARİS, Fransa tarafından ilan edilmiştir.

Organizatör, kuralları istediği zaman belirtilen koşullar doğrultusunda değişiklik adı altında değiştirebilir.

Değişiklikler, Maître Franck CHERKI, Huissier de Justice 119, avenue de Flandre, 75019 PARİS, Fransa tarafından ilan edilecektir.

Kurallar, 14, place Marie-Jeanne Bassot, 92300 Levallois-Perret adresinde bulunan Toluna SAS’den talepte bulunan herkese ücretsiz olarak gönderilecektir. Talep için gereken posta ücreti, talep üzerine geçerli standart 'mektup' ücreti baz alınarak geri ödenecektir.

Madde V: Ücretlerin Geri Ödenmesi

Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, talep üzerine, indirimli ücretten beş dakikalık bağlantı baz alınarak bağlantı masraflarına eşdeğer bir geri ödeme alabilir.Geri ödeme talebi, katılımcının banka hesabı bilgileri, adres kanıtı ve bağlantının tarihini ve saatini bildiren, tedarikçiden alınmış fatura ekstresiyle birlikte, en fazla yarışmanın kapanış tarihini takip eden 30 gün içinde ve mektup kapanış tarihinden önceki bir günün posta tarihini taşıyacak şekilde Toluna SAS’ye posta ile gönderilmelidir.Katılımcının bu talebi göndermek için gereken posta ücreti için üstlendiği masraflar, talep üzerine, geçerli standart ‘mektup’ ücreti baz alınarak geri ödenecektir. Oyuna abone olan her bir katılımcı ve her bir zarf için (aynı ad ve adresi taşımalıdır) sadece bir geri ödeme talebi kabul edilecektir.

Ancak katılımcının sınırsız bir internet teklifinden yararlanıyor olması halinde, katılımcının yarışmaya katılarak herhangi bir ekstra ücret ödememesi sebebiyle, herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

Madde VI: Bağlantı ve kullanım

Yarışmaya katılmak, katılımcının İnternetin özelliklerini ve sınırlamalarını, belirli verilerin ağda dolaşan virüslere bağlı olarak oluşabilecek uygunsuzluk, korsanlık veya bulaşma riskine karşı korunamadığını bilindiği ve kabul ettiği anlamına gelmektedir. Toluna SAS, bilgisayar, İnternet erişimi, telefon hattı veya diğer bir teknik bağlantı kullanımına bağlı olarak oluşabilecek herhangi bir yanlış kullanım veya aksaklığa ya da yanlış veya eksik bir adrese herhangi bir güncelleme gönderilmesine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
 
Madde VII: Anlaşmazlık ve Sorumluluklar

Bu yarışmaya katılmak, düzenlemelerin tamamıyla ve koşulsuz olarak kabul edilmesi anlamına gelmektedir. Yanlış yorumlama veya yanlış yönlendiren bilgiler veya herhangi bir sahtecilik, katılımcının diskalifiye olmasına sebep olacaktır. Oyunla ve kurallarıyla ilgili tüm anlaşmazlıklar, Toluna SAS tarafından çözümlenecektir. Toluna SAS, bu kuralların yorumlanmasına veya uygulanmasına, oyunun mekanizmalarına ve yöntemlerine ve kazananlar listesine ilişkin tüm taleplere yazılı olarak veya telefon ile yanıt vermeyecektir. Toluna SAS, Madde VI uyarınca bu oyunu herhangi bir sebeple uzatma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Madde VIII: Ödüllerin takdimi

Toluna SAS, gönderilerin teslimatı sırasında oluşabilecek herhangi bir zarar, kayıp veya hırsızlıktan sorumlu tutulamaz.

Madde IX: Kanıtların Kabul Edilmesi

Belirgin kusurlar haricinde, Toluna SAS’nin oyun işleminden doğan bilgilerin, bağlantı ve oyunla ilgili bu bilgilere yönelik elektronik bilgi işleme (EDP) ile ilgili tüm anlaşmazlıklarda kanıt olarak kullanılabileceği kabul edilmektedir.

Madde X: Yargı Yetkisi

Katılımcılar, oluşabilecek hukuki anlaşmazlıklara halel getirmeksizin, bu yarışmanın amacına bağlı olarak, doğrudan veya dolaylı bir şekilde oluşabilecek tüm anlaşmazlıklar da dahil olmak üzere, bu oyuna katılmakla Fransa kanunlarına tabi olduklarını kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılırlar. Taraflar arasında oluşabilecek tüm anlaşmazlıklar, sadece Grande Instance de Paris Tribunal’ın yargı yetkisine tabidir.

Madde XI: Veri Koruma

6 Ocak 1978 tarihli Veri Koruma Yasasının L.27 maddesine göre, katılımcılar verilerine erişme ve verilerini düzeltme hakkına sahiptir. Hiçbir kişisel kimlik bilgisi, hiçbir sebeple üçüncü şahıslara verilmeyecektir.

Madde XII: Edebi ve sanatsal mülkiyet hakları

Edebi ve sanatsal mülkiyet haklarını düzenleyen kanunlar uyarınca, bu oyunda yer alan unsurların tamamen veya kısmen çoğaltılması ve temsili kesinlikle yasaktır. Tüm ticari markalar, tescilli ticari markalardır.